6 Aralık 2014 Cumartesi

VAKUMLAR DA HARFLER

Selamlar arkadaşlar, bugün sizlere vakum teknolojisini kullanarak üretilen vakum harf reklamları hakkında bilgiler vereceğim. Vakum harf plastik yarı saydam veya saydam olan bir plastik kabın içine belirli basınçlıkta içerisine gaz doldurma işlemiyle yapılan bir pano reklamıdır. Sadece reklamlar için değil belediyecilik olsun bir süs eşyası olarak da kullanılır. İçeresinde bulunan renkli LED ışıklarıyla da dikkat çeken bu güzel teknoloji etrafa hoş bir görüntü verir.

Vakum harf teknolojisinde ve pleksi vakum harf teknolojisi hemen hemen son zamanlar da tüm firmalar tarafından istenmektedir. Bu harf teknolojisi çok kolay bir işlem değildir. Bir sanat bile diyebiliriz. Vakum harf teknolojisi en büyük markaların tercihidir. Vakum harfler bence ilerde o kadar yaygın hale gelecek ki etrafımız ışıl ışıl parlayan panolarla göreceğiz.

Genelde filmlerde gelişmiş ülkelerin sokakları parlak parlak olur işte gelişmiş ülkeler bu teknolojiyi uzun süredir kullanıyorlar. Bizim ülkemizde de hızla ilerleyen bu vakum harf teknolojisi zamanla her yere dağılacağından eminim bir daha ki yazımızda görüşmek üzere.