6 Aralık 2014 Cumartesi

VAKUM KULLARAK HARF YAPMA

Merhabalar arkadaşlar, bugün sizlere vakum teknolojisini kullanıldığı panolardan bahsedeceğim. Küçük işletme sahiplerine maliyetli olduğu için bu uygulamalı reklam panoları genellikle büyük şirketler tarafından uygulanmakta olup. Hemen hemen herkesin görmüş olduğu bir reklamdan yola çıkarak sizlere pleksi vakum harf kullanan bir reklam panosunu sizlerle paylaşacağım. Eczanelerde son yıllarda bir E harfinin yanıp söndüğünü hepimiz kesinlikle görmüşüzdür.

İşte bu dikkat çeken reklam panosu pleksi vakum harf teknolojisidir. Pleksi vakum harf kullanılarak yapılan bu reklam panosu teknolojisinde kullanılan malzemeler oldukça kaliteli olup asla reklamınızda aşınmaya toz kapmalara izin vermediği gibi vakum harflerin içi asla çökme harf bozukluğu meydana gelmez. pleksi vakum harf teknolojisi bizlere kazandırdığı en büyük yatırım reklam panolarıdır. Reklam reklamınızı bir defa gören bir kişinin aklına kazınacaktır.

Vakum harf teknolojisini kullanan her şirket oldukça memnun ve vakum harf teknolojisi gittikçe yayılarak tüm büyük şirketlerin panosu olacağına inanıyorum. Bizde siz büyük firmalara vakum harf teknolojili reklam panosunu sizlere önerdiğimizi söylemekten çekinmiyoruz.