6 Aralık 2014 Cumartesi

VAKUM HARFLERİN YAPILARI

Selamlar arkadaşlar, bugün sizlere tüm reklam camiasında yer edilen vakum harf teknolojisi hakkında temel bilgiler vererek size bu reklam panosunu sizlere önereceğim. Vakum harfler yapılarından başlayacak olur isek normal reklam panolarından en büyük farkı kimyasal yapılarıdır. Reklam panolarında en çok istenilen özellik reklamda canlılık ve saydam temiz oluşudur.

Vakum harf teknolojisinde çok incelik söz konusudur. Bu yüzdenden dolayı herkes bu işi yapamamaktadır. Öncelik olarak bu işi internet üzerinden yapan pleksi marketler vardır. Güvenilir gördüğünüz pleksi marketlere başvurarak reklamlarınızı güvenilir olarak yapılır ve teslim edilir.

Vakkum teknolojisi kullanılarak yapılan vakum harf ve pleksi vakum harf gerçek bir reklam panosu yapısına sahiptir. Eğer küçük bir şirket iseniz isminiz yeterince duyulmamışsa ihtiyaç duyduğunuz pano cinsi işte vakum harf teknolojisidir. Vakum harf teknolojisi kimyasal ve fiziksel işlemlerden geçtiği için tam bir bir son teknoloji reklam panosu üretilmektedir. Bu reklam panoları neon lambalarla da süslenilebilir. Bizde sizlere vakum harf teknolojisini önermekten çekinmiyoruz.