6 Aralık 2014 Cumartesi

VAKUM HARF REKLAMLARI

Merhabalar arkadaşlar, bugün sizlere reklam ajansı firmalarının son günlerde rağbet ettiği vakum harf uygulamaları hakkında bilgiler vereceğim. Vakum harfler belirli bir sıcaklık ve basınç altında yapılan şişme yazılarda da denilebilir. Vakum harfler piyasanın en iyi reklam yöntemidir. Bu yöntem genellikle büyük şirketler ve marketlerde görmekteyiz.

Ülkemizde bu işi yapan sayılı reklamcılar mevcut. Aslında bu vakum harf veya pleksi vakum harf ile reklam yazmak o kadar da zor değil. Cihaz piyasada satılmakta ama bu iş ince bir mimarlık isteyen bir iştir. Bu yüzden bu işi bilir kişilere yaptırmanızda fayda olacaktır. Vakum harf teknolojisi ile tüm reklam panolarında yeni bir devir başlatmıştır.

Vakum harf teknolojisi belirli bir sıcaklıkta yani optimum 27 derece yapıldığını düşünürsek bu sıcaklık ortamında yapılan basınçlı uygulama makinesiyle bu reklam işi yapılır. Bu harfler göze hoş bir görüntü verdiğinden büyük marka sahipleri pleksi ve vakum harf teknolojisini kullanarak bu panoyu tercih etmektedirler. Bizde sizlere vakum uygulamalı reklam panolarını önerdiğimizi söyeleyebiliriz.