7 Aralık 2014 Pazar

PLASTİK MADDE

Bu pleksi denilen madde yani rengi hem var olup hem de olmayan plastik madde olan bu araçlar nedir diye soracak olursanız. Bir örnek ile yola çıkarsak ayakkabı vitrin malzemeleri diyebiliriz. Bu malzemeleri adını bilmeseniz bile görmeyen kalmamıştır. Çünkü bir ayakkabı almaya gittiğiniz de herhangi kötü bir mağaza bile olsa ayakkabısını koymak için cam gibi gözüken bir cismin üzerine ayakkabılarını koyup satışa başlarlar. Ciddi anlamda da şık gösterir sadece ayakkabıyı değil o cam gibi görülen plastik maddenin kullanımı da kolaydır.

Yani belki de diyeceksiniz ki abartmanıza gerek yok. Hayır, efendim cidden abartmıyoruz kullanışlı dediğimiz malzeme belki bir aile ayakkabı almaya geliyor ve bu herhangi cam görünüşlü plastik malzememizin üzerindeki bir ayakkabıyı gördüler beğendiler.

Bu ailenin de küçük bir çocuğu var tabi bu çocuk bilip bilmeden o ayakkabıyı almaya çalışıp o cam görünümlü şeyi düşürebilir. pleksi istanbul buna bir el atıp kırılmasından önleyip aynı zamanda da şık bir görünüme sahip olmasını sağlamıştır.