7 Aralık 2014 Pazar

PLASTİK ANLAYIŞI

Plastik demişken ne tür anlayıştan bahsettiğimizi de anlamanız gerekmektedir. Çünkü bu malzeme ya da araç gibi yapılmış cam görünümü sağlayan pleksi herkesin odağı olmuştur. Tabi burada herkes dediğimiz kesim ise mağaza sahipleri ve aynı zamanda da mağaza çalışanlarıdır diyebiliriz.

Çünkü pleksi istanbul sayesinde cam gibi olmayıp kırılmayan yapıya sahip olmasıdır. Genellikle sürekli kırıldığından dolayı aşırı masraf yaratan bu camlar çok hassas olması o güzel şık yapıtın diğer kötü yanlarını bizlere göstermiştir. Plastik olan bu maddeler ciddi anlamda da herkesin çok sevdiği şey olmuştur. İnsan her zaman hata yapabilir kırabilir. Mağaza sahibi bu tür şeylere de kızabilir. İnsanların ilişkileri düzeni de önemli olduğu için de bu da farklı bir yapıdır.

Neyse ne diyebiliriz ki masraf açısından ciddi anlamda mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları tarafından çok özel olmuştur. O halde sadece şıklık açısından da değil de mağaza çalışanlarının maddi yani maaşlarına da ayrı bir katkı da sağlayabilir. Dediğim gibi de cam plastiğe göre biraz fazla olabilir.