7 Aralık 2014 Pazar

MEMNUNİYETTE SON DURAK

Memnuniyet duyduğunuz öyle çıkar ki inanması çok güç ağzımız açık da kalacaktır. Her gün öyle ürünler çıkıyor ki hayretle izliyoruz inanın ne işe yaradığını bile tahmin edemezken bir de bakıyoruz ki hayatımıza girmiş. Ve vazgeçemediklerimizden birisi haline gelmiştir. pleksi adı verilen bu cam görünümü almış şeffaf olan ayrıca şekilden şekle kolayca giren bir ürün haline gelmiştir. Ayakkabı seçerken birden yere düşürebilirsiniz. İnsanlık hali fakat bu cam olunca hemen kırılabilir. İllaki cam olunca kırılacaktır.

Belki parası sizden çıkmayabilir ama tüm dikkatler sizin üzerinizde olabilir. Fakat bu pleksi istanbul gibi bazı yerlere gittiğiniz de cam gibi görebilirsiniz. Neyse diyebiliriz ki çok iyi bir şekilde malzeme üretmişlerdir.

Herhangi malzemeleri bile çokça tutulmuş olan örneğin ayakkabı vitrin malzemeleri belki de bunu duyunca pek önemsenmeyecek bir şey olacağını bile tahmin ettiğiniz bu araç ciddi anlamda alıcıların ve bazı gözlemcilerin önünü açmıştır. Bu tür şeyler de herkesin göz öbeği olmuştur. Neyse ki herkes tarafından bilinmektedir.