7 Aralık 2014 Pazar

MAĞAZADAKİ UCUZLUKLAR

Mağazada ki yerli yersiz bazı ucuzluklar veya bir anda fiyat artışları görülüyor. Tabi herkes anlayamıyor tamam kış geliyor diye yaz ürünlerini ucuza satıyor olabilirler. Fakat bazı lüks mağazalar o kadar düşüremiyor. Çünkü bırakın sattıkları malzemeleri kullandığı ışıklar malzemeler yani sadece yaktığı elektrik bile belki sattığı ürünlerin fiyatını karşılamayabilir. Bu yüzden herkes bir indirim yaptığın da o biraz indirimin uzağında da kalabilir.

Bazı pleksi madde kullanan mağaza sahipleri ciddi anlamda o camların kırılmasından aşırı derece de kar edip durduk yere bile alıcıları biraz daha artsın diye indirim yapabiliyorlar. Fakat her malzemesini kaliteli kullanan biri veya mağaza sahibi olduğunu düşünün o eskiyince veya o malzemeye zarar gelince yenisini almak zorunda kalacaktır. Bu durumda da zaten pahalıya aldığı malzemeye sürekli para verdikçe ciddi anlamda da bozuntuya uğraşacaktır. Belki de sıkılacaktır.

Sürekli o malzemenin kolayca eskimesinden kırılmasından sürekli para vermesinden ne diyebiliriz ki haklı. Fakat pleksi istanbul a sadece inanması yeterlidir. Camdan daha kalitelidirler.