7 Aralık 2014 Pazar

KALİTEDE ÇAĞ ATLAMA

Kalite, evet bu sözcüğü veya bu kelimeyi duyan herkes daha doğrusu ülkemiz de duyan herkes pahalı bir malzeme fikri ile yaklaşmasıdır. Aslında tam tersidir, bu plastik malzeme mağaza sahiplerini çok sevindiren bir malzemedir. Neden diye soracak olursanız da camın herhangi bir özelliğini söyleyelim sizlere, örneğin camın ışığı güzel ve estetik bir şekilde yansıtması pleksi denilen bu malzeme de aynı özelliği taşıyıp farklı bir yapıt bağlamıştır.

pleksi istanbul mağaza çalışanlarını ve mağaza sahiplerinin sözlerini dikkate alarak bu yapıta el atmışlardır. Gerçi atmadıkları takdir de mağaza gelirlerinin yarısından çoğu çöpe gidiyor da denilebilirdi. Çünkü sürekli aldıkları ve satacakları malların güzel görünümünü sağlamaları için bir sürü çalışmalar yapıyorlar.

Lamba alıyorlar, sattıkları malzemeye veya araca farklı bakış açılarından o ışıkları yansıtıyorlar. Örneğin ayakkabının altına koydukları şey hem cam gibi ışığı estetik bir şekil de yansıtıyor ve kırılmayan bir yapıya sahip olması da uzun süre yani kullanışlı olduğu açıkça da ortaya koyması çok önemli olduğunu gösteriyor.