7 Aralık 2014 Pazar

FARKLILIK

Farklılık diyoruz evet biz de kendimizce haklı olduğumuzu biliyoruz. Neden diye de soracak olur iseniz haklı bir nedenimiz olduğu içindir. Çünkü bu neden mağaza sahipleri için de aynı fikirleri vardır. Örnek verecek olursak cam, evet cam yani bu camı mağaza sahipleri ciddi anlam da lüks gözüksün diye almaktan ciddi anlam da bıkmış durumdadırlar. Herkesin de düşüneceği gibi çoğunlukla ucuz herhangi bir şey almaları olabilir. Neyse bizim tercihimiz de o ucuz ama bir yönden de kaliteli olmasından yanadır.

pleksi denilen bu madde aslında da tam olarak bizim istediğimiz bir ürün olmaktadır. Çünkü gerektiğinden de çok fazla kaliteye sahip aynı zamanda da aşırı derecede dayanıklı olmasıdır.

pleksi istanbul gibi yerler de çokça satışı olmaktadır. Belki de sadece burada olmaktadır. Herkesin iyi bir yatırım sağlayamadığı bu plastik hem renkli ve aynı zaman da renkli olmayan madde farklılık katmaktadır. Tabi ki de herkes bu tür şeyleri de düşünemeyebilir. Ne diyelim herkesin kendi farklılığı tarzıdır.